Hokkaido Ken & Smooth collie

Plánované vrhy

 

Plánovaná štěňátka 2019 - Planned litter 2019

   

Yukiko Howasou Gorou Hayakita Miura Kensha

pedigree: www.hokkaido-pedigree.com/testmating.php?dam=63542&sire=63584

 

Benika Keiko Amico di Boemia x Gorou Hayakita Miura Kensha

pedigree: www.hokkaido-pedigree.com/testmating.php?dam=63609&sire=63584

 

Nechceme a ani nemůžeme odhadnout přesný termín, vše záleží především na perfektní kondici nejen našich fenek, ale také na našich časových možnostech, abychom mohli štěnátkům dát vše co potřebují. Březí fence a po porodu pak i jejím štěňátkům věnujeme 2,5 měsíce (někdy i více) našeho času, kdy jsme v tomto období prakticky neustále doma pro ně. Štěňátka odchováváme pro naši radost a potěšení, žijí s námi v neustálém kontaktu v domě a mají téměř nepřetržitě k dispozici laskavou náruč, ruce co hladí a otevřená srdce všech členů naší rodiny. Zájemci o pejska od nás tedy potřebují být trpěliví, ale v naší chovatelské stanici se nerodí štěňata jak na běžícím pásu. Březost a pak péče o štěňata je pro fenku opravdu obrovská fyzická i psychická zátěž (a nejen pro ni), tak k odchovu štěňátek přistupujeme pouze ve chvíli, kdy víme, že mohou dostat od své mámy i od nás maximum.

 

Pokud bude mít štěňátka Keiko, budou odchována v domě jejích majitelů, Přemka a Hanky Duškových, ale ponesou "příjmení" naší chovatelské stanice.

Štěňátka Yuki se samozřejmě narodí a budou odchována u nás doma.

 

Ráda bych ještě upřesnila, že štěňátka dáváme pouze do vynikajících podmínek, k lidem, kde bude pejsek milovaným členem rodiny a bude mít zajištěné důstojné podmínky pro šťastný život. Když mohou být šťastní naši psi, nevidím jediný důvod, proč by neměla být šťastná naše štěňata. V žádném případě nejsem zvědavá na to, abych viděla štěně ze svého chovu zavřené někde v kleci. A pevně věřím, že každý soudný zájemce o pejska můj postoj pochopí ...

 

Pokud byste si rádi pořídili štěňátko této vzácné rasy, napište nám o rezervaci:

www.amico-di-boemia.cz/kontakt/