HOKKAIDO & SMOOTH COLLIE

Informace o nás

 

Žijeme v krásné krajině na okraji Českých Budějovic ... do města kousek, za plotem lesy, louky a rybníky .... místo jako stvořené k relaxaci a vycházkám do přírody. Aby bylo s kým se toulat po okolí, pořídili jsme si na jaře roku 2011 první štěňátko.

Historie

Jak to všechno začalo? Úplně původně mým prohlášením, že zvířata domů nechci. Bydleli jsme v bytě a já dlouho odolávala - nechtěla jsem skončit jako většina sousedů, kteří ještě v noci běhali kolem domů, venčili pejsky svých ratolestí a za úsvitu si to celé znovu zopakovali. Jak se ale říká ... na každého jednou dojde. Došlo i na mě - nějak se to semlelo a já odsouhlasila alespoň kočku. Pak přišlo stěhování a po čase rozkoukání se v novém domově se situace obrátila a já začala doma opatrně sondovat situaci, jak by byl vítaný pejsek. A jak to nakonec dopadlo? Nyní s námi žijí dvě fenky - Kimi a Yuki, informace o nich najdete v sekci hokkaido.

Nikdy však nezapomeneme na našeho prvního pejska - Bellinku, fenku krátkosrsté kolie.

Pro návštěvníky stránek

Tyto stránky jsou určeny nejen zájemcům o štěňátko vzácného japonského plemene hokkaido, ale také všem, kteří řeší dilema, zda zvířátko domů ano či ne, stejně, jako jsem to kdysi řešila já. Svůj život dělím na několik etap. Jednou z nich je etapa bez zvířat a pak etapa se zvířaty ...

Vyhledávání

Kontakt

Amico di Boemia, chovatelská stanice České Budějovice +420 724 652 100


Nemusíme patřit do žebříčku největších chovatelských stanic, i tak ale můžeme nalézt radost a štěstí v odchovu štěňátek, kterému se budeme věnovat s láskou, citem a odpovědností.