HOKKAIDO & SMOOTH COLLIE

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ VELIKONOCE

26.03.2016 07:54

Včerejší den byl ve znamení Gora, který prožívá své první Velikonoce. Společně s rodinou manželů Říhových, kteří se na Gora přijeli podívat až z Beskyd, jsme navštívili Evu. Goro naši velkou delegaci zvládl s přehledem a grácií a přesto, že je to teprve 8 měsíční mládě, díky své mohutnosti působí dojmem dospělého psa. Mám z Gora velkou radost a těším se na společnou vycházku s Yuki a Kimi, až bude trochu lepší jarní počasí na pořádný výšlap.

Odpoledne jsem zajela k Evě znovu, na již komornější a klidnější velikonoční posezení a protože není v mých silách objet republiku a posedět se všemi majiteli štěňátek, přáteli, kamarády  a známými, tak alespoň takto chci popřát všem klidné a pohodové velikonoční svátky.

Na velikonoční výzdobu jsem si mohla pověsit i krásné paličkované vajíčko, které jsem před 3 lety dostala od Blanky, majitelky Amálky, která se tehdy právě narodila a tak ho opatruji. Každý rok mi připomíná, že nedaleko od nás je Bažantnice, malý ráj, kde žije Amálka s rodinou Blanky. Je to místo, kde si lze i za krátkou návštěvu odpočinout, vyčistit hlavu a na chvíli zapomenout na smutky a trápení, které se občas v životě objeví. Však i naše Yuki načerpala při návštěvě Bažantnice pozitivní energii, která je cítit v každém koutu veliké zahrady. Moc se těším, až se tam zase vypravíme na návštěvu.

KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY

/album/krasne-velikonocni-svatky/dsc-0003-jpg1/
/album/krasne-velikonocni-svatky/dsc-0006-jpg1/

Vyhledávání

Kontakt

Amico di Boemia, chovatelská stanice České Budějovice +420 724 652 100

GORO 8 MONTHS

/album/goro-8-months/dsc-0012-orez1-jpg/