Hokkaido Ken & Smooth collie

SEZNAMOVÁNÍ S PÁNÍČKY

10.04.2013 23:06

Neděle 7.4.2013

Čas ubíhá neuvěřitelným tempem, štěndům už budou zítra 3 týdny a tak pomalu začínají přijíždět na seznamovací návštěvu noví majitelé. Amálka již svoji paničku zná, byla se tu na ni podívat brzy po narození, v pátek poznala Annie rodinu paní Květy, dnes přijela paní doktorka Eva až z Olomouce za Beníkem a odpoledne si s novými páníčky Mílou a Lubošem potřásla tlapičkou Andělka. Pepinka má naplánovanou návštěvu své nové rodiny příští víkend a pak už jen budeme muset vyřešit otázku, do které rodiny půjde poslední pejsek Alánek. Není to pro nás vůbec jednoduché rozhodování, opravdu nevím, jak si s tímhle rébusem poradím. Alánek je urostlý, dobře stavěný pejsek, který nám před očima roste do krásy, což je, uznejte sami, u mužského docela "vražedná kombinace". Není divu, že díky své povaze naprosto vyrovnaného a spokojeného pohodáře si nás už za svůj krátký život omotal kolem prstu, stejně, jako ostatní štěnda. Nevím proč, ale v Alainovi vidím Brontíka jak přes kopírák, myslím, že se neztratí ani ve výstavních kruzích a jak ho tak pozoruju, tak bych ho tipovala i jako pejska vhodného pro canisterapii, které se věnuje jeho tatínek. Navíc bude fyzicky velmi dobře disponovaný, už dnes je to nejsilnější pejsek z celého vrhu, tak ani sportovní kariéra mu určitě nebude cizí.

Také jsem si uvědomila, jaké to bude těžké, až půjdou štěňátka do nových domovů, ale při setkání se všemi mi zároveň spadl obrovský balvan ze srdce a věřím, že se povedlo to, co jsem si přála a v co jsem doufala ... že na každého našeho pejska čeká ten "jeho jediný a správný páníček" a já je na cestu pošlu s přáním krásného psího života po boku laskavých a hodných lidí, kteří ve svém štěňátku nevidí jen doplněk na zahradu, ale přítele a parťáka do života. A na oplátku zase mohu zaručit všem novým majitelům, že se tu o jejich psíky staráme s maximální péčí a láskou. Po dobu, kdy budou vyrůstat u nás, mají pohodu a otevřenou náruč i ruce připravené hladit a hýčkat ty chlupaté kuličky, aby do svých domovů odcházeli spokojení a vyrovnaní pejsci.

 

Hrajeme si s páníčky

Ve středu si užila mazlení nejen Amálka, za kterou přijely obě Blanky, ale bylo velké focení všech štěňátek, která chvilku neposeděla .... vlastně jo, chvíli i poležela. Myslím, že se Blankám ani nechtělo odjíždět ... a komu by se chtělo, od těch plyšáčků :-)

Vyhledávání

Kontakt

Amico di Boemia, chovatelská stanice České Budějovice +420 724 652 100