Hokkaido Ken & Smooth collie

Renáta s Brontíkem na návštěvě

30.03.2013 19:16

Dnes dopoledne nás navštívila Renča Novotná se svým Brontíkem. Proběhla seznamovací a muchlovací návštěva .... tedy pro upřesnění ... Brontík se zběžně seznámil se svými dětmi a nejvíce ho zajímala Bella, jestli by přece jen nešlo znovu zopakovat příjemnou chvilku, kterou spolu před dvěma měsíci strávili :-), Renča se naopak pomuchlovala a pomazlila se všemi štěňátky. Brontík byl ujištěn, že alimenty po něm požadovat pro ta naše šesterčata opravdu nebudeme a byl pochválen, jak moc krásná psí mimina nám nadělil, dokonce uspokojil každého podle jeho přání, co se týká pohlaví a zbarvení.

Bella se pak ujala péče o štěnda a my s Klárkou jsme doprovodily Renátu s Brontíkem na Mezinárodní výstavu psů v Českých Budějovicích, kde Brontík soutěžil ve třídě šampionů. Sešel se mu tam velký fan klub, kromě nás dvou mu přijela fandit Blanka Špuláková s dcerou, budou mít od nás zlatou fenečku Amálku, Alenka Látalová se svým pejskem Kubíkem a mnoho dalších obdivovatelů, nakonec všichni jeho excelentní vítězství ocenili mohutným potleskem. Brontík se proto od dnešního dne pyšní dalším titulem Šampion ČMKU .... moc gratulujeme a jsme velmi hrdí, že tatínkem našich štěňátek je právě charismatický a úspěšný mladý pes Brontés Bohemia Elenor!!!

Jak na potvoru se nám z dnešního dne vypařily fotky z paměťové karty foťáku ... tam máme šotka či co ... tak snad ještě nějaké další fotky pošle Blanka z výstavy, tak je doplníme. Domluvily jsme se, že návštěvu ještě pro velký úspěch zopakujeme, tak na příště už si to pojistíme větším množstvím foťáků.

 

Vyhledávání

Kontakt

Amico di Boemia, chovatelská stanice České Budějovice +420 724 652 100