Hokkaido Ken & Smooth collie

POZDRAVY OD ANNIE

16.05.2013 15:14

 Ahoj Jani,

nedá mi to a musím ti napsat, že první noc Annie zvládla na jedničku. Netesknila, loužičku zvládla na podložku a vstávala v půl šesté. Je to prostě naše šikulka. Dopoledne také přežila, trochu přeskládala věci, co se daly, připravila nám loužičku a hromádku, ale to nevadí, protože přivítání bylo tak veselé, že se mu nic nevyrovná :-). Teď řádí s klukama na zahradě, ti jsou štastní jak blechy, nechtějí se od ní hnout, myslím, že budou dobří parťáci.

Posílám pár foteček z nového domova. Dnes odpoledne už začala Annie dovádět s Honzíkem a Tomíkem, prozkoumala s nimi celou naši zahradu, zkouší se skamarádit s naší kočkou Hermionou - Hermiona si zatím drží odstup :-). Vyzkoušeli jsme i obojek a první povely. Sedni nám opravdu šlo.

Květa, Honzík, Tom a Annie

 

18.05.2013 - 14:02

Ahoj Jano,

přeji krásné sobotní ráno. U nás probíhá vše na jedničku. Annie je zlatíčko, andílek, plyšáček ... a už nám začíná ukazovat i toho malého ďáblíka, který se v ní skrývá. Ráda si hraje s klukama, miluje přetahování o provaz i lomcování s oblíbeným zajícem. Úspěšně zkouší i aportování. Dokonce, jak jsem psala, začíná chápat první povely (alespoň, když máme v ruce oblíbený pamlsek :-) .. ). Na zahradě nás všude doprovází a bedlivě mě sleduje, jakmile něco zastřihnu nebo utrhu (myslím, že se v budoucnu chystá na něco podobného).

Doma nás překvapila svojí důvtipností, hned druhý den pochopila, jak fungují zašupovací dveře a když měla zůstat v předsíni, kde měla samozřejmě vše potřebné (pelíšek, podložky, hračku, vodu i pár granulek), bez problémů si po našem odchodu otevřela dveře do obýváku a náš příchod očekávala v klidu na gauči :-).

Ještě nevím, jak budeme řešit venčení v dešti. Dnes v noci pršelo od jejího příjezdu poprvé a vůbec se jí to nelíbilo. Na očekávanou loužičku nedošlo, protože naše psí slečna nechtěla do mokré trávy a kapky dopadající na její kožíšek jí byly také dost protivné.

Přejeme hezký víkend a těšíme se, až se zase uvidíme.

Květa, Tom, Honza a Annie

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Amico di Boemia, chovatelská stanice České Budějovice +420 724 652 100