Hokkaido Ken & Smooth collie

Nedělní pohoda - 6. den života

24.03.2013 20:50

Štěňátka mají za sebou již šestý den života a rostou nám přímo před očima. Nedělní siestu si užívají přímo ukázkově, můžete se podívat na nové fotografie v galerii zde:

www.amico-di-boemia.cz/#dsc01129-jpg

Spokojenou mamku Bellu a její štěnda najdete v této fotogalerii:

www.amico-di-boemia.cz/#dsc01190-jpg

Včera přijela na návštěvu paní Špuláková s dcerou Blankou, bylo to moc příjemné odpoledne, ale upřímně řečeno jsem jim vůbec nezáviděla, protože vybíraly to správné "svoje štěňátko". Volba je opravdu docela těžká, protože jedno štěndo je krásnější než druhé, u Špulákových nakonec vyhrála zlatá fenečka Amálka.

Zlatý pejsek Beník pokynul tlapičkou přes kameru na dálku své paničce Evě do Olomouce, popřál dobrou noc a odebral se do pelíšku. Ozývají se další zájemci o štěňátka, v tuto chvíli čtyři štěňátka mají již své majitele a u pejska Alánka a fenečky Annie (Ana Bella) to bude velmi těžké rozhodování. Oba jsou velmi krásní a pokud se budou dále vyvíjet tak, jak se zatím jeví, tak mohou pomýšlet na úspěšnou kariéru ve výstavních kruzích, stejně, jako již zadaná štěňátka.

Pro další zájemce o štěňátko bych proto poprosila o popsání představy, co si od něj slibujete a co očekáváte. Velmi nám záleží na tom, aby naši drobci dělali radost svým novým majitelům, ale zároveň je pro nás prioritou, aby všechna štěňátka byla ve svých domovech šťastná. Štěňátka jsou na prodej pouze do vynikajících podmínek k zodpovědným a laskavým majitelům, zájemci o pejska, kteří by ho chtěli umístit v kotci nás prosím ani neoslovujte.

Vyhledávání

Kontakt

Amico di Boemia, chovatelská stanice České Budějovice +420 724 652 100